پنج‌شنبه 22 اسفند‌ماه سال 1387 ساعت 09:55 ب.ظ

سلام دوستان جیگر 

عزیزان شرمنده من مطلب نمی نویسم چون الان ۱ هفته است دانشگاه نمیرم و خبری از دانشگاه ندارم من تعطیلات براتون مطلب میزارم ولی نه در مورد دانشگاه بلکه از هر دری سخنی 

 

 

اول اینکه میدونین بحث انتخاب ریاست جمهوری همه جا داغه و همه در مورد اینکه خاتمی می یاد یا نمی یاد و ........ بحث می کنند 

 

داخل پارانتز من طرفدار اصلاح طلب ها هستم و دوست دارم خاتمی بیاد و انشالله رئیس جمهور هم بشه ولی این انتخاب من به این معنی نیست که خاتمی خیلی آش دهن سوزیه بلکه همون مسئله بد و بدتر یعنی هر جی باشه از احمدی نژاد بهتره. 

 

  

http://www.khatami.ir  

 

 

 نامه ی یک دختر کم توقع ایرانی به شوهر آینده اش

 

 

همسر آینده ام.....!ســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلام

می توانی خوشحال باشی، چون من دختر کم توقعی هستم.

اگر می گویم باید تحصیلکرده باشی، فقط به خاطر این است که بتوانی خیال کنی بیشتر از من می فهمی!


اگر می گویم باید خوش قیافه باشی، فقط به خاطر این است که همه با دیدن ما بگویند"داماد سر است!" و تو اعتماد به نفست هی بالاتر برود!


اگر می گویم باید ماشین بزرگ و با تجهیزات کامل داشته باشی، فقط به این خاطر است که وقتی هر سال به مسافرت دور ایران می رویم توی ماشین خودمان بخوابیم و بی خود پول هتل ندهیم!


اگر از تو خانه می خواهم، به خاطر این است که خود را در خانه ای به تو بسپارم که تا آخر عمر در و دیوارآن، خاطره اش را برایم حفظ کنند و هرگوشه اش یادآور تو و آن شب باشد!


اگر عروسی آن چنانی می خواهم، فقط به خاطر این است که فرصتی به تو داده باشم تا بتوانی به من نشان بدهی چقدر مرا دوست داری و چقدر منتظر شب عروسیمان بوده ای!


اگر دوست دارم ویلای اختصاصی کنار دریا داشته باشی، فقط به خاطر این است که از عشق بازی کنار دریا خوشم می آید... جلوی چشم همه هم که نمی‌شود!


اگر می گویم هرسال برویم یک کشور را ببینیم، فقط به خاطر این است که سالها دلم می خواست جواب این سوال را بدانم که آیا واقعا "به هرکجا که روی آسمان همین رنگ است"؟! اگر تو به من کمک نکنی تا جواب سوالاتم را پیدا کنم، پس چه کسی کمکم کند؟!


اگر از تو توقع دیگری ندارم، به خاطر این است که به تو ثابت کنم چقدر برایم عزیزی!و بالاخره...
اگر جهیزیه چندانی با خودم نمی آورم، فقط به خاطر این است که به من ثابت شود تو مرا بدون جهیزیه سنگین هم دوست داری و عشقمان فارغ از رنگ و ریای مادیات است
del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo