یکشنبه 9 فروردین‌ماه سال 1388 ساعت 04:05 ب.ظ

 ارسال شده در دوشنبه، ٢۸ بهمن ۱۳۸٧ - ساعت ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ 

 

 کلاغ و کبک 

سلام بروبچ:

زاستی پساپس روز Valentine رو به همه تبریک میگم البته واسه ما ایرانی ها فردا یعنی 29 بهمن روز عشاق هست.

حالا از دانشگاه بگیم.

این مثل معروف رو شنیدین؟

کلاغی که می خواست راه رفتن کبک رو یاد بگیره,

 راه رفتن خودش رو هم یادش رفت!!

این مثل به نظر شما مربوط به کدوم استاد هست؟

پس یک داستان براتون میگم:

روزی بود روزگاری بود دانشگاه آزادی بود در شهرستان شبستر از قضا روزی گرگی به گله زد نه اشتباه شد.

از قضا یک نفر که هنوز دانشجو بود به اساتید این دانشگاه اضافه شد.این استاد الان تو دانشگاه ما نقش آچار فرانسه رو داره چون اگه این طور پیش بره اندیشه اسلامی و تنظیم خانواده  هم درس بده.

این استاد قصه ما کار خودش رو با درس های کارگاه کامپیوتر و مبانی کامپبوتر شروع کرد و بعد از مدتی در دانشگاه چنین مرسوم شد که هر کسی که می خواد به راحتی درسی رو پاس کنه با ایشون درس انتخاب می کرد.ایشون که شاگرد آقای دکتر مهری بودند همزمان با ایشون در همین دانشگاه زبان ماشیت هم تدریس فرمودند البته نمره هائی که استاد قصه ما می دادند همه قبولی و اکثرا بالای 15 البته همیشه نمرات خوب برا دخترا بودم(دلیلش را نمی دانم شاید همون قانون اول خانم ها باشه)بعد از مدتی تدریس ساختمان داده برنامه نویسی پیشرفته-طراحی الگوریتم-هوش مصنوعی-پردازش تکاملی و..........................

این استاد ما بعد ار مدتی گرفتار اتمسفر شد و خود را با اساتیدی چون دکتر رضوی مقایسه کرد و خواست روش ایشون رو به کار ببره ولی به اینجای کار فکر نکرد که یک تفاوت بزرگ بین خودش و دکتر رضوی هست.دکتر رضوی یک استاد با سواد و با معلوماتی هست و خودش یک بی سواد کامل.

فقط یک چیز از استاد محترم دکتر رضوی یاد گرفت و اون هم سوالات سطح بالا در پایان ترم و نمرات زیر 10 برای دانشجویان.حتی کار به جائی رسید که سوالات دکتر رضوی را به نام خودش به دانشجویان داد.

اینجا بود که این مثل زیبا استفاده شد.

البته این ترم معشوقه ای اقلیمی نام هم ایشون رو پریشون کرده بود و البته شایعاتی در مورد اینکه نامه ای از طرف جمعی از خواهران بر علیه این استاد قصه ما نوشته شده و به حراست داده شده ، هست که خیلی ها دلیل سخت بودن سوالات پایان ترم این ترم را همان نامه می دانند.

 

پایان

 

راستی من یک بار نوشته بودم که همین استاد قصه ما زن داره خیلی ها ایمیل زدن که چون این خبرت دروغه پس همه ی حرفات حرف مفت هست.آقای داستان ما زن داره ولی تو شناسنامه ثبت نشدهلبخندهمون girl friend خودمون.

قرقیزخان

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo