چهارشنبه 12 فروردین‌ماه سال 1388 ساعت 01:31 ب.ظ

سلام جیگرها 

 

بالاخره تموم شد سال ۱۳۸۷ رو نمیگم ها!!!!!!!!!!!!!! بلکه مطالب اون یکی وبلاگ رو میگم آخه وبلاگ قبلیمون که تو پرشین بلاگ بود رو حذف کردند ولی خوشبختانه من از مطالب وبلاگ پشتیبان داشتم و تو تعطیلات عید همشو گذاشتم تو وبلاگ جدید خدا می دونه این وبلاگ رو کی تعطیل می کنند  

 

سال نو رو دوباره به شما تبریک میگم سالی که واقعا عجیب شروع شد . 

 

راستی  ۸/۸/۸۸ چه روزیه؟ 

 

 

روز میلاد امام هشتم امام رضا (ع) 

 

 

 

تو نظرات اومده بود که لینکها رو خیلی گشتن و این وبلاگ رو پیدا کردند  

 

به خدا شرمنده هستم وبلاگ قبلی ما رو تعطیل کردند 

 

 

این هم آدرس وبلاگ دانشجویان معماری شبستر 

 

 

http://unishabestarmemari.blogfa.com 

 

 

خوش به حال معماری ها !!!!!!!!!! چرا ؟ چون جیگرهای زیادی تو دانشکده ی خودشون دارن در ضمن قوانین اسلامی و حراستی اونجا معنی نداره . 

  

***************************************************

 

فکر کنم اکثر شما هم نفهمیدین که سال تحویل کی شد؟ 

اصول گرایان ( همون احمدی نژاد و تمام پشم پرست ها)واقعا شورش رو در آوردن چقدر می خوان سنت ها رو از بین ببرند.موقع تحویل سال که با صدای توپ مشخص می شد و صدای اون توپ به  آدم شور و حال می داد امسال به جای اون اذان پخش کردند خونه ی ما که کسی متوجه نشد که سال تحویله. 

اون هم از چهارشنبه سوری که اجازه ندادند آتیش روشن کنیم همه فکر کردند با اینهمه فیلم هایی که نشون دادند هدف اینها امنیت مردم هست نه عزیز جان از این خبرها نبود اگه واسه اینها امنیت جانی مردم مهم بود اونهمه دانشجو رو به باد کتک نمی گرفتن ویا در ماجرای کاریکاتور اونهمه آذری زبان نمی کشتند. هدف اینها از بین بردن رسم و رسوم بود چون ما ایرانیان آتش ژرست بودیم و زرتشتی این مراسم چهارشنبه سوری هم  بر میگرده به همان دوران .ولی من این ها رو بی کی میگم؟ به مردمی که قبول کردند رژیم سوارشون بشه. 

اگه دقت می کردین از ۲ ماه پیش شایعه شده بود سهمیه بنزین به ۸۰ لیتر در ما کاهش پیدا میکنه و مردم واقعا منتظر بودند که اعتراض کنند ولی دولت سهمیه رو ۱۰۰ تا اعلام کزد تا با اینکه سهمیه رو از ۱۲۰ به ۱۰۰ کاهش داده ولی باز مردم راضی بودند چون ۸۰ تا نشده . 

نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم یا نه؟ 

اگر دقت کنید این دولت همیشه کار میکنه که مردم به بد راضی بشه.یعنی اول بدتر رو اعلام می کنه تا مردم بد رو قبول کنند.در حالیکه از همون اول نظر دولت هم همون بد بوده. 

 

بگذزیم سال نو مبارک 

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo