چهارشنبه 12 فروردین‌ماه سال 1388 ساعت 01:16 ب.ظ

ارسال شده در جمعه، ٩ اسفند ۱۳۸٧ - ساعت ۱:٤٠ ‎ق.ظ 

 

کجایید مردان غیرتمند 

 

 

کجایید مردان غیرتمند هزاره های ایران و زنان نجیب، مردان پاک چشم و زنان پاک دامن، که ارزشهایی که شما برای نسلهایتان به ارمغان گذاشتید دیگر برای این نسل رنگ و آبی ندارد و این نسل، سر سپرده ی فرهنگِ به جا مانده از عقده های سر باز کرده از فشارهای قرون وسطی شده است...

 

سلام جیگرهای عزیز

ایمیل های زیادی به اینجانب ارسال شده و از من خواستن که این مطلب رو تو وبلاگ مطرح کنم چون میگن حراست نتونسته دانشجو ها رو کنترل کنه چند تا ایمیل زدن که نوشته شده از طرف هم دانشگاهی های مونث ما هست.

گوشزد کردند که مگر شما خودتان خواهر و مادر ندارید مگر  کلمه ناموس را درک نمی کنید.حراست دانشگاه شما را آزاد گذاشته ولی درک و فهم شما کجا رفته؟

در ایمیل گفته شده بعضی از کادر حراست بیشتر از دانشجویان چشم چرانی می کنند.

اگر واقعا مردی اگه واقعا عرضه داری برو جلو حرفت رو بگو چرا متلک میگی چرا حرف رکیک میزنی اگر عرضه داری و جراتش رو داری برو به یکی از پسر ها تیکه بنداز ببین چی کارت میکنه.

بدبخت سرت رو باید بکنی -ون خر  که به کسی تیکه می پرونی که شاید بعع خاطر حجب وحیا نتونه جوابت رو بده.

من فیمینیست نیستم ولی با این جور کارا شخصیت خودت رو زیر سوال می بری خاک بر سر پدر مادرت که اینهمه هزینه کردن که تو بیای و مزاحم ناموس دیگرون بشی و چشم چرونی کنی.

از حراست دانشگاه هم تقاضا دارم عوض گیر دادن به پوشش و مدل مو و نوع آرایش به این مسائل اصلی و مهم بپردازند.تایک دختر پسری رو یک جا می بینین فوری سبز میشین ولی موقع متلک پرونی هیچ خبری از شما نیست.

کاش یک بار از این حرفها رو ناموس خودتون میگفتن تا شاید بیشتر به فکر مقابله با اینجور رفتارها میشدین فقط لطفا نگین چرا به فلان کس نمیگن ولی به فلانی میگن الان جو دانشگاه شبستر شده مرکز فحاشی ،خشک و تر با هم میسوزن.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo